Kirala Senin Olsun Sunucular

10 May 2017

kirala senin olsun

Kirala Senin Olsun Sunucu Nedir?

Kirala Senin Olsun Sunucu, uzun vadeli kiralanmış ve kiralama dönemi bitiminde mülkiyeti sizin olacak sunuculara verilen isimdir.
12, 18, 24 ay gibi vadelerle kiralanan bu sunucuların vade ve ödeme seçenekleri alıcının bütçesine göre değişiklik göstermekte olup elektrik ve hat masrafları fiyata dahil olarak kiralanmaktadır.
Yabancı dilde Rent to Own Dedicated Servers yahut Lease to Own olarak geçen bu ödeme planı özellikle düşük bütçesi olan ve tek seferde sunucuya yüksek meblağlar ödemek istemeyen kişi ve kurumlar için idealdir.
Kiralama süresi bitiminde isterseniz günün barındırma ücretini ödeyerek verimerkezimiz de barındırmaya devam edebilir, yahut sunucunuzu teslim alıp istediğiniz datacenter‘dan colocation hizmeti alabilirsiniz. Üçüncü bir seçenek ise aynı ücreti ödemeye devam edip donanım tedarik ve desteği konusunda bir değişiklik yapmadan sunucu barındırma hizmeti almaktır.

Kirala Senin Olsun Sunucu Barındırma ve normal Kiralık Sunucu hizmetleri arasındaki fark nedir?

Kirala Senin Olsun sunucular prensipte normal sunucu kiralama; yani dedicated server, hizmetiyle aynıdır. İkisinde de sunucuyu, elektriği ve internet hattını size biz temin ederiz. Lakin Kirala Senin Olsun tipi server kiralamalarında vade bitiminde sunucunun mülkiyeti size geçmekte olduğundan o aşamada sunucuyu istediğiniz yerde istediğiniz gibi kullanmakta serbest olursunuz.

Kirala Senin Olsun kampanyası ne sunmaktadır?

Kirala Senin Olsun kampanyası ile kiraladığınız server, sunucu bizde barındırıldığı sürece sizden ilave elektrik, internet parası almamak ve bozulan donanımın tarafımızca değiştirmesi garantisini size sunmaktadır..