Cloud Sunucunuzu Boyutlandırın

Anında kurulum ve dakikalar içerisinde Cloud Sunucunuz kullanıma hazır.

1

Anlık Kaynak Arttırımı

Kaynak ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar Ram, CPUekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. Tüm işlemleriniz anlık gerçekleşir siz keyfinize bakarsınız.

2

Live Migration (canlı taşıma)

Planlı, plansız tüm altyapı çalışmalarımızda Cloud Sunucuz kesintisiz olarak diğer HyperVisor üzerine taşınır. Sunucunuz kapanmadan çalışmaya devam eder.

3

Cloud Sunucunuz Hazır

Cloud Sunucunuz, siparişinizi verdiğiniz an çok kısa bir sürede hazırlanır ve tüm uygulama kurulum ve konfigürasyonları tamamlanmış halde size teslim edilir.

Disk Space
Ram
Bandwidth

Cloud Server Ortak Özellikler

Ücretsiz taşıma ve ücretsiz management destek

Yüksek Erişim Kapasitesi

Bütün sunucularda 1000 Mbitlik bir port erişimine sahiptir. Yedekli Tier2 erişim ile hiçbir zaman kesinti yaşamazsınız.

Tüm Kontrol Sizde

Bulut Sunucularda tüm kontrol tamamen sizdedir. Tüm yönetim işlemlerini panelinz üstünden yapabilirsiniz.

SSD Diskkler ile Yüksek HIZ

SSD veya Enterprise SAS disk seçenekleri ile performansınızın doruklarına ekstra fiyat farkı ödemeden geçiş yapabilirsiniz.

24/7 destek

Yardımamı ihtiyacınız var? Uzman destek ekibimiz herzaman bir tık uzağınızda. Tüm sunucularda 7/24 full management desteği tamamen ücretsiz olarak sunmaktayız siz sadece arkanıza yaslanıp işlerinize odaklanın.

Anında Kurulum

Saatlerce beklemeye son. Siz siparişinizi verdiğiniz anda sunucunuz, tüm konfigürasyon ve kurulumları yapılmış olarak dakikalar içerisinde 100 leerce hazır template üzerinden size teslim edilir.

444VPS Güvencesi

10 yılı aşkın bir süredir internet çözümleri üreten 444VPS, kurulduğu tarihten bu yana müşterilerine kesintisiz, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı herzaman görev edinmiştir.