Bulut Sunucu Teknolojileri ve Son Yıllardaki Önemi

11 October 2017

Bulut Sunucu teknolojileri son yılların en popüler konularından biri oldu. Bu noktaya nasıl geldiğimizi sorguladığımızda; aslında yıllar boyunca IT dünyasında meydana gelen değişimlerin bir sonucu olduğu cevabıyla karşılaşacağız.

İlk alt yapı jenerasyonu, merkezi mainframe yapılarıydı ve milyonlarca kişiye hizmet edebiliyordu. Kişisel bilgisayarların ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte server-client yapısında milyonlarca kişiye hizmet verilebilir hale geldi. Son jenerasyon da ise özellikle akıllı cihazların ve mobil uygulamaların milyarlarca kişi tarafından kullanılması sonucu aslında yeni bir çağ da başlamış oldu.

Bu değişimin kalbinde yer alan ve binlerce geliştiricinin katkıda bulunduğu Bulut Sunucu  teknolojileri ile yeni bir çağa merhaba diyoruz.

Sizler de güvenilirliğini kanıtlamış olan Bulut Sunucu ‘larımızın; performansını test etmek ve şirket alt yapınızı güçlendirerek, daha güvenli, esnek ve çevik hale nasıl getireceğini öğrenmek istemez misiniz? Hemen 0 216 706 0 372 nolu telefonumuzu arayarak detaylı bilgi sahibi olabilir ve tüm servislerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cloud bir hedef değil, bir yolculuk olacak hepimiz için. Peki ya siz bu yolculuğa; Bulut Sunucu ‘nuz olmadan mı çıkacaksınız?

Peki, aynı gemide bulunan saygıdeğer arkadaşlarımız olarak siz nereye gitmek istiyorsunuz?